Leden 2011

30.1.2011

30. ledna 2011 v 10:25 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Ahojte...omlouvám se že tu ni nepřibylo...ale jak ste si možná někdo všiml,věci kolem srazu sou ted v pohybu hlavně na facebooku, jelikož tam chodí víc lidí než sem ^^
 Tak se nedivte že tu toho moc není,ale mezi odpolednem a večerem vám sem dám článek týkající se programu srazu ^^

Facebook ;)

26. ledna 2011 v 14:10 | KelSEy ^^ |  Fan Srazy
Takže... ke vzpomínkovému srazu se udělala událost i na fb,jelikož vás tam chodí víc než sem na blog..:D
Tak kdyby se chtěl ještě někdo přidat, dávám vám se odkaz ;P


Nikam se nemusí spěchat

23. ledna 2011 v 9:37 | KelSEy ^^ |  Fan Srazy
Ahojte,
podle toho jak koukám na účast nemá cenu sem zatim nic psát,když tu sou potvrzení 2 lidé :D takže tomu dáme ještě čas...

Teď bych vás chtěla poprosit,abyste rozesílali co nejvíce pražským fans a i těm z okolí,které znáte...aby vůbec mělo cenu to nakonec dělat
Je mi jasný,že něpřijde každej...ale určitě by se víc jak 2 lidi mohli najít...takže prosím prosím ^^ rozesílej a zvěte je na vzpomínkový sraz :)

A pokud vyjde chystané překvapení,tak se na něj jen tak nezapomene! ^˛^

Ohledně účasti na srazu

19. ledna 2011 v 17:18 | KelSEy ^^ |  Fan Srazy
Zdravím °˛°

Tak,věci ohledně srazu sou zase v pochodu a já vás budu průběžně informovat...

teď bych ale potřebovala,abyste v anketě pod článkem hlasovali zda se zúčastníte nebo ne,
ať víme,s kým můžeme na 100% počítat nebo ne...;)

Termín vzpomínkového srazu! (:

15. ledna 2011 v 9:49 | KelSEy ^^ |  Fan Srazy
No..nad termínem sem nějakou tu dobu přemýšlela,a protože 15.3. je tuším že úterý,bylo by asi nejideálnější sraz uspořádat 19.3.2011..
Ptala sem se asi 30 fans,který termín je lepší,jestli 19. nebo 12. ale jasná odpověd je 19...
a pro 19. je jednoduché vysvětlení...většina výplat chodí až 15.,tak proto spíš až po, než před výplatou ;)
S tím mi souhlasila většina lidí ;)

Už se jen upřesní místo,čas a hlavně máme na starosti ještě vymyslet program srazu (:
a byla bych ráda,kdyby ste se zapojovali hlavně vy! :)
Stačí když budete komentovat nebo klidně napište na: Bloody.KelSEy@seznam.cz, jak byste si sraz představovali :)

Zatím nemám nic dalšího,co vám  napsat...budu dál koumat místo a čas ;) a zkusím i nějak splácnout program :D
Takže zatim bye °˛°

NEJ-sbírka #1 - Beth

13. ledna 2011 v 16:23 | KelSEy ^^ |  Soutěže ;)
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz

czech-tokiohotel-fans.blog.cz

czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz
czech-tokiohotel-fans.blog.cz

12.1.2011

12. ledna 2011 v 16:24 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Ahojte,moc se omlouvám,že tu nic nepřibývá...ale jak budu mít chvíly čas,dám vám sem první fotky co jste mi poslali do soutěže ;)
A pak vám sem dám už i termín srazu...

Mám teď ve škole fofr,každej učitel zkouší,dává písemky a já už nevim co se dřív učit...tak si brzy udělám čas a zase se o tenhle blog pořádne postarám ;)

Soutěž

9. ledna 2011 v 16:03 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Takže...jak jsem slíbila du na vyhlášení té soutěže! ^^

Většina soutěží které sem viděla,byly o největší fan nebo o nejlepší pokoj..
ale já bych ráda udělala:
.
.
.
>chvilka napětí :D<
.
.
1. soutěž o nejlepšího dwojníka

2. soutěž o NEJ sbírku

swoje fotky posílejte na meil Bloody.KelSey@seznam.cz a do předmětu napište,jestli se chcete přihlásit do soutěže o nejlepšího dvojníka nebo nej sbírku ;)
K tomu bude stačit když připíšete swojí přezdíwku,ať to nemam anonymní ;)

jedna cena je tričko s ručně namalowaným Billem a druhá cena už je na cestě,tak se nechte překwapit ;)

Doufám,že se alespoň pár odvážlivců zapojí,takže posílejte svoje fotky a nabádejte i další fanynky...;)

9.1.2011

9. ledna 2011 v 11:03 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Ahojte,omlouvám se že tu nic nepřibylo,ale dneska odpoledne nebo i ještě později vám sem zase něco přidám...;) 
A napadlo mě,že vyhlásím jednu soutěž,ale jakou..to se nechte překvapit :P
Takže zatím bye ˘˛˘

6.1.2011

6. ledna 2011 v 21:32 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Takže..podle hlasování v anketě to vypadá,že to nakonec bude stejně v té Praze :D
Datum,čas i program vám upřesním..času je pořád ještě dost ;)

Jak ste si už asi všimli,mámu tu 1.povídky od Beth Black,je hetero a snad se vám bude líbit,mě teda zajímá,jak se to bude vyvíjet dál ;)
Tak kdyžtak komentujte,aby autorka veděla že ji čtete a hlavně ji psala ráda :P

Pokud byste někdo další chtěl zveřejňovat svoje povídky nebo montáže,fotky ze srazů,z koncertů,vaše příběhy a zažitky, stačí když to všechno budete posílat na meil: Bloody.KelSey@seznam.cz
Já ji ráda zveřejním ;) do přemětu napiště zda je to twincest nebo hetero povídka,a jestli je jenom jednodílná nebo na pokračování ;)

To by pro dnešek myslí mohlo stačit,pod článek vám sem dám zase anketu,kde chcete sraz, aby pořád hlasovalo co nejvíce lidí,takže vám jí prostě budu cpát takřka všude :D

Black Angels 1. díl

5. ledna 2011 v 20:53 Black Angels
Toť ode mě vše (:

Díl první: Kdo je tam?

Je těžké říct, jak to všechno mezi námi začalo. Prostě jsme se do sebe zamilovali a to by nikdo neměl odsuzovat. I slavní jsou jenom lidi a potřebují určité soukromí a nějaký normální život kromě života superhvězdy.
                                                                                               Beth Black

Jednoho dne jsem na internetu objevila Billovo číslo. Musela jsem se tomu zasmát, ale moje zvědavost byla silnější než já a tak jsem na to číslo zavolala. Najednou se v telefonu ozval mužský hlas. "Kdo je tam?" zeptal se. Odpověděla jsem tedy, že jsem to číslo našla na internetu a ať se nezlobí, že jsem jeho fanynka. Po krátkém rozhovoru zavěsil. Asi za pět minut mobil ohlásil hovor. Když jsem to zvedla, byl na druhém konci ten, kterému jsem volala, a omlouval se mi za to, že byl tak nepříjemný. Vyměnili jsme si facebooky a maily a tak začalo naše společné přátelství.
Jako každý tvrdil i tento kluk, že je Bill Kaulitz. Na netu se lidem nedá moc věřit, protože nikdo nikdy neví, kdo je na druhém konci. Proto jsem ho nebrala moc vážně a o svých miláčcích jsem si s ním povídala jako s nejlepší TH kámoškou. Skvěle se s ním povídalo, protože mi ve všem dokonale rozuměl. Je těžké popsat všechno, co mi psal, ale i v těžkých chvílích stál při mě a to bylo pro mě nejdůležitější.
Právě si s ním píšu a vtipkuje o všem možném. Je vidět, že má dobrou náladu. Chtěla bych ho poznat osobně. Nikoho jako je on jsem v životě nepotkala. O tom si však můžu nechat jenom zdát. No ne! Právě napsal něco, co bych od něj opravdu nečekala. "Jsi skvělá holka a musím přiznat, že tě mám rád... už nejen jako kamarádku". To mi úplně vyrazilo dech. Psali jsme si spolu teprve tři čtvrtě roku a nevěřila bych, že se člověk může zamilovat do fotky. Teď tu sedím a nevím, co mu na to mám říct. Kdybychom mohli být aspoň spolu, ale jestli je tohle skutečný Bill.... byli bychom od sebe hrozně daleko. Je pro mě lepší představa, že na druhém konci sedí kluk, který si ze mě dělá jen legraci. Nevím, co bych dělala, kdyby to byl skutečný Bill.
Nakonec jsem mu odepsala to samé, že je mi sympatický a že ho mám taky ráda. Myslím, že ho ta odpověď uspokojila a to je dobře. Dokonce jsme si teď změnili svoje přezdívky. Já na Beth Black Angel Humanoid Kaulitz - Trümper a on je Bill Black Angel Humanoid Kaulitz - Trümper. Praštěný co? Ale má to svůj význam. Jen Bill ho ještě neví. Budu mu to muset někdy vysvětlit.

Už je moc pozdě. Půjdu si lehnout. Musím se pořádně vyspat na zítra. V taneční škole se bude něco dít. Zajímalo by mě co. Asi bude pozdvižení kolem té soutěže, co se chystá a koho tam vybrat a tak. Určitě vyberou "paní dokonalou" je mi to jasný.

"Dobrou noc Bille, uvidíme se zítra!"


díl první: Kdo to byl?
Čekal jsem na lásku, která mě naučí létat. Teď jsem jí našel a vznáším se v oblacích. Jen doufám, že se z toho krásného snu nikdy neprobudím a nespadnu.
                                                                                                                    Bill Kaulitz

Po dlouhé době sedím doma s Tomem v obýváku a probíráme naše chystané turné. Dohadujeme se o všem možném i nemožném. Co si vezmeme na sebe, jak budeme nasvíceni a ještě jednou projíždíme seznam písniček. Jsem docela podrážděný. Zvoní mi telefon a na něm je neznámé číslo. Zvednu to a řeknu: "Kdo je tam". Ozve se zaražený dívčí hlas. Klidně mi řekne, že moje číslo našla na netu a ještě k tomu, že je moje fanynka. Chvilku s ní mluvím a nakonec hovor ukončím. "Kdo to byl?" Ptá se mě Tom a já mu odpovím, že nějaká fanynka. Dál už se tím nezabívá a vrátí se k tomu, co měl právě rozdělaný. Asi jsem na ní moc vyjel. Vezmu mobil a volám jí zpět. Musím se jí za to omluvit. Dala mi svůj facebook a mail a naše přátelství mohlo začít.

Říkám jí pravdu a i přesto mi nevěří. Tvrdí, že na netu se nedá nikomu věřit, protože nikdy se neví, kdo je na druhém konci. Povídá si se mnou o mně samém a mně to vůbec nevadí. Rád se o sobě něco nového dozvím. Zvlášť něco, co nevidím ani já ani Tom. Skvěle si rozumíme. Jsem při ní, i když mi říká zrovna nelehký věci. Cítím, že mě potřebuje a proto tu pro ni také jsem.

Mám hrozně dobrou náladu a tak jsem samý vtípek. Spíš jsem nervózní, protože se jí snažím napsat něco, co v sobě už delší dobu nosím. Píšu si s ní třičtvrtě roku a jako bych se zamiloval do anděla. Má nádherné zelené oči. Takové upřímné. Musím to napsat právě teď: " Jsi skvělá holka a já tě mám rád .... víc už než jen jako kamarádku." Ticho. Zatím nic neodepsala. Sedím tu jak na jehlách a čekám. Je to hrozně dlouhý čekání.

Nakonec odepsala tohle: "Jsi mi hrozně sympatický a ... taky tě mám ráda." Spadl mi kámen ze srdce a moje tělo cítilo úlevu. Takže ke mně cítí to samé, co já k ní. Kdybych ji tak mohl vidět a obejmout. Bláznivě jsme si změnili přezdívky. Myslí, že nevím, co znamenají, ale já to vím. Já jsem černý anděl, protože mám rád černou a ona, protože je pesimistka. Já si to o ní nemyslím. Vidí v plno věcech to co já ne.

Už bych měl jít spát. Zítra se kromě Toma budu dohadovat ještě s Georgem a Gustavem, takže není o co stát. Bude mě čekat zase stres. Budu míň jíst a zase zhubnu, jako vždycky. Nechápu, jak se jí vůbec můžu takhle líbit. Ani sám sobě se nelíbím. Teď zalézt pod sprchu a do postele.

"Sladký sny moje sluníčko."

Povídky

5. ledna 2011 v 19:19 Povídky (r)
HETERO - povídky


Vícedílné: ROZEPSANÉDOKONČENÉ

*****************************************

TWINCEST - povídky


Vícedílné: ROZEPSANÉ x DOKONČENÉ

Twincest povídky - vícedílné (Dokončené)

5. ledna 2011 v 19:14
...:: zatím žádné ::...

Twincest povídky - vícedílné (rozepsané)

5. ledna 2011 v 19:13
...:: zatím žádné ::...

Hetero povídky - vícedílné (dokončené)

5. ledna 2011 v 19:13
...:: zatím žádné ::...


Anketa

4. ledna 2011 v 17:27 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Tak,udělala sem to jednoduše...dám vám pod tenhle článek anketu,kde by se sraz mohl konat,jelikož pro tahle místa se mi ozývalo nejvíce lidí...
Takže pod článkem prosím znovu hlasujte ;)
Ať víme kde ho uspořádat a pořádně zavzpomínat

Vzpomínkový sraz 15.3.2011 #2

3. ledna 2011 v 16:10 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Ahojte..
tak,zatím to vypadá,že sraz nakonec asi bude v Praze,ale pořád ještě času dost,aby se ohlásilo více fans ;) takže to neberte definitivně..

Ale jelikož nejsem pražanda,potřebovala bych někoho z Prahy,kdo by mi s tím pomohl ;)
Jestli se ti mezi vámi najde nějakej dobrovolník co by mi pomohl a "ujal" se mě,tak stačí napsat do komentářů,nechat číslo icq a já si vás přidám ;)

Vzpomínkový sraz 15.3.2011

2. ledna 2011 v 18:21 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Ahojte ^^
Takže,jak sem slíbila...

chtěla bych uspořádat vzpomínkový sraz 15.3.2011,ale potřebovala bych,abyste do komentářů psali:
1.) jestli s tím souhlasíte ;)
2.) jestli byste se účastnili
3.) kde byste chtěli aby to bylo...;)

Podle se pak můžu zařídit,ale potřebuju co nejvíc názorů fans ;)
Určitě by se někam zašlo,zavzpomínalo,zazpívalo :D...ale taky bych chtěla abyste se na programu tohoto srazu podíleli i vy,takže znovu piště do komentářů ;) jak byste si přáli aby to probíhalo :)

Zatím sem k tomu nebudu nic víc psát,pokud se vás hodně "přihlásí",tak vám se dám další info a domluvilo by se i město a program ;)
Tak prosím pište,pište komentáře :P

Tak zatim bye °˛°

2.1.2011

2. ledna 2011 v 11:28 | KelSEy ^^ |  My diary °˛°
Zdravím ^^

a rovnou se omlouvám že tu odpoledne nic nepřibylo,ale časově mi to nějak nevyšlo takže ten slibovanej článek vám tu zveřejním až dneska odpoledne,možná i dýl ;)